Danışmanlık Hizmetleri

KOMPOZE TAŞ - KUVARS PLAKA ÜRETİMİ YATIRIMI

 

KUTSAL, 20 yılı aşkın süredir Türkiye’de ve dünyada birçok ülkede Kompoze Taş tesislerinin sıfırdan kurulmasına öncülük etmiş, tesis dizaynı, tesis kurma, yönetme, iş geliştirme, marka yaratma ve satış konularında danışmanlık hizmetleri sunmuş olan uzmanların oluşturduğu bir firmadır. 

 

KUTSAL’ın Kuvars Plaka tesisleri kurulumu ve ürünlerin pazara sunumu konularındaki tecrübeleri, bu alanda yeni kurulacak şirketlere ışık tutmaktadır.

 

Bugüne kadar KUTSAL, işbirliği yaptığı firmalara çok önemli katkılar sağlamış ve işin en başından itibaren doğru adımlar attırmak suretiyle bu firmaların sonradan düzeltilmesi imkansız veya çok maliyetli hataları yapmasını önlemiştir. Müşterilerine verimlilik ve rekabet üstünlüğü kazandırmak, KUTSAL’ın en önemli özelliğidir.

 

Birçok önemli uluslararası kuruluşla işbirliği yapması ve kuvvetli ilişkilerinin olması sebebiyle, kompoze taş ile ilgili her hangi bir işin en iyi biçimde yapılış şekli KUTSAL tarafından bilinmektedir. KUTSAL, yatırımcılara her aşamada en uygun, verimli ve düşük maliyetli seçenekleri, en doğru kararı verebilmeleri amacıyla veri olarak sunmaktadır.

 

KUTSAL, yatırımcı şirketlere KUVARS PLAKA ÜRETİM ve PARLATMA TESİSİ’nin hat dizaynından, makine seçimlerine, inşaat yönetiminden, tesisin devreye alınmasına ve organizasyon yapısının oluşturulmasından pazarlama yönetimine kadar A’dan Z’ye Yatırım Danışmanlık Hizmeti sunmaktadır. Danışmanlık hizmetleri, yatırımcılara yeni projede gerekecek tüm bilgi ve tecrübeyi içeren bir “paket” halinde aktarılmaktadır. 

 

DOĞAL TAŞ İŞLEME TESİSLERİ – MERMER VE GRANİT FABRİKALARI YATIRIMLARI

 

KUTSAL, doğal taş (mermer ve granit) tesisleri kurulumundaki 30 yılı aşan tecrübesi ile üretim tesisinizin tasarlanması, yerleşim planının çizilmesi, uygun kapasitelerin belirlenmesi, makinaların seçimi, montaj, tesisin devreye alınması ve verim arttırma konularında garantili danışmanlık hizmetleri vermektedir. KUTSAL, bünyesinde bulunan nitelikli mühendis ve teknisyen kadrosuyla Türkiye’nin her köşesinde bugüne kadar sıfırdan-anahtar teslimi onlarca tesisi faaliyete geçirmiştir. 

 

KUTSAL’ın müşterilerine sunduğu bazı danışmanlık hizmetleri aşağıdaki gibidir:

 

1. Tesis planlaması

2. Tesis yerleşimi

3. Makine ve ekipman seçimi

4. Makine ve ekipman montajı

5. Operatör eğitimi

6. Bakım - onarım

7. İyileştirme ve verim arttırma

8. Tam otomatik taş işleme makinaları

9. Tam otomatik yatay ve dikey plaka stoklama sistemleri

10. Tam otomatik plaka görüntüsü alma, barkodlama ve hafızaya kaydetme sistemleri

11. Su arıtma sistemlerinin kurulumu

 

KUTSAL, sayısız referansı ile yeni yatırımlarınızda hedeflerinizi birebir karşılayacak fabrika ve makina kurulum süreçlerinize destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.