Katalog ve Marka
1956 yılında İtalya’da kurulan GASPARI MENOTTI, mermer ve granit işleme makinaları üretiminde liderfirmadır. Dünya’nın her yerinde binlerce makinası çalışmakta olan GASPARI MENOTTI, her zaman sektöründe “en gelişmiş makinaları” piyasaya ilk olarak sürerek diğer üretici firmalara da örnek olmuştur.
 
Başta ebatlama hatları, katrak, telli katrak ve parlatma hatları üretimiyle öne çıkan GASPARI MENOTTI, ileri teknolojisi ve kendine özgü tasarımlarının yanı sıra makinalarının güvenilirliği ve verimliği sayesinde sektörde liderliğini sürdürmektedir.
 
Satış sonrası destek ve servis konularında GASPARI MENOTTI çok ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Yedek parça depolarında kullanılan bilgisayarlı sistem, her bir yedek parçanın kodlanabilmesine ve depolardaki yerlerinin tam olarak hafızaya kaydedilmesine olanak sağlamaktadır. Böylece müşterilere yedek parça teslimatları çok kısa sürelerde gerçekleştirilebilmektedir. Tecrübeli mühendis ve teknisyen kadrosu ise dünyanın dört bir yanında müşterilerine kaliteli servis hizmeti vermektedirler.