Hakkımızda
Teknolojinin sürekli gelişim ve değişim içinde olduğunun bilincinde olan KUTSAL MAKİNA A.Ş., Doğal Taş ve Kompoze Taş teknolojileri alanında 30 yılı aşkın zamandır biriktirdiği sektör kazanımlarını ve uluslararası ticaret deneyimini müşterine sunmaktadır. KUTSAL ’ı ayrıcalıklı kılan Yönetim Kadrosu, şimdiye kadar yurtiçinde ve yurtdışında onlarca tesisi başarıyla kurmuş sektörün öncüleri uzmanlardan oluşmaktadır. 
 
KUTSAL A.Ş., Doğal Taş ve Kuvars Plaka üretim tesislerinin ihtiyacı olan tüm makinaları ve sarf malzemelerini tedarik etmek üzere, sektörün en güçlü yurtdışı firmalarıyla iş birliği yapmaktadır. Temsil ettiği firmaları büyük bir titizlikle seçen KUTSAL, uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan dinamik kadrosu ile satış öncesi ve sonrası hızlı ve etkin bir hizmet sağlamaktadır.
 
Şirketimiz, müşterilerine yenilikçi, verimli ve ekonomik yaklaşımlar sunmanın öneminin bilincindedir. Bu doğrultuda KUTSAL, dünya pazarını çok yakından takip etmekte ve gelişen teknolojileri ülkemiz üreticileri ile tanıştırmaktadır. 
 
Ayrıca, bugüne kadar geleneksel Türk doğal taşının ve kuvarsının kaliteli ürünlere dönüştürerek ülke ekonomisine katma değer yaratan birçok tesisin kurulmasına aracılık etmekten KUTSAL A.Ş. büyük gurur duymaktadır.